Radio 4ConcertzenderClassic FMKlara ContinuoRadio Bach Radionomy
radio luisteren
Klassiekemuziek.nl
  ZOEKEN  NAAR  een  concert           

uw regio Concerten
in uw regio



Voor de hele familie: Mendelssohns Midzomernachtsdroom (6+)

Amsterdam
Het Concert Gebouw: Grote Zaal | zo. 26 feb. 2017 - 11:00 uur

Mendelssohn, Mendelssohn, Mendelssohn, Mendelssohn, Mendelssohn, Mendelssohn


Uitvoerenden: Orkest van het Oosten
Jasper de Waal
Meer Informatie

Pieter Jan Leusink dirigeert Mozarts Requiem

Amsterdam
Het Concert Gebouw: Grote Zaal | zo. 26 feb. 2017 - 14:15 uur

Mozart, Allegri, Mozart, Mozart


Uitvoerenden: Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
Pieter Jan Leusink
Olga Zinovieva
Sytse Buwalda
Martinus Leusink
Thilo Dahlmann
Meer Informatie

Mozart Requiem & Krönungsmesse, Miserere Mei

Amsterdam
Koninklijk Concert Gebouw | zo. 26 feb. 2017 - 14:15 uur

Wolfgang Amadeus Mozart  - Exsultate Jubilate
Wolfgang Amadeus Mozart  - Krönungsmesse
Wolfgang Amadeus Mozart  - Miserere Mei
Wolfgang Amadeus Mozart  - Requiem


Uitvoerenden: VUL VOOR DE SPECIALE PRIJS DE ACTIECODE IN; BA55 - - The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands - Sopraan Olga Zinovieva - Countertenor Sytse Buwalda - Tenor Martinus Leusink - Bas Thilo Dahlmann ...
Meer Informatie

Meesters & Gezellen olv Sigvards Klava

Utrecht
Geertekerk  | zo. 26 feb. 2017 - 15:00 uur

Arvo Pärt (1935)  - Virgencita , a cappella koor
Einojuhani Rautavaara (1928)  - Die erste Elegie , a cappella koor
Ešenvalds, Eriks (1977)  - Sun Dogs: The Witnesses - The Beauty of this Miracle , a cappella koor
Johannes Brahms (1833 1897)  - Fest- und Gedenksprüche , opus 109 , a cappella koor
Peteris Vasks  - Our Mother’s Names , a cappella koor
Sandström/Purcell  - Hear my Payer, oh Lord , a cappella koor


Uitvoerenden: Sigvards Klava, dirigent
4 Meesters uit Nederlands Kamerkoor & Cappella Amsterdam
20 Gezellen: jonge professionele zangers
Meer Informatie

TOPPERS VAN TELEMANN

Diemen
Schuilkerk De Hoop | zo. 26 feb. 2017 - 15:00 uur

Georg Philip Telemann  - Duo's en triosonates , klassiek


Uitvoerenden: Barokensemble Giardino Musicale: Eva Harmuthová – blokfluit Louella Alatiit – viool , Elske Tinbergen – cello Jérome Brodin – klavecimbel


Meer Informatie

"Turn up the Bass" uit de serie Vriendenconcerten in de Zuiderkerk

1011 WB Amsterdam
Zuiderkerk, zuiderkerkhof 72 | zo. 26 feb. 2017 - 16:00 uur

Dmitri Shostakovich  - Five pieces , Klassieke muziek
Edgar Meyer  - Duo voor cello en contrabas , Klassieke muziek
Gioacchino Rossini  - Duet in D groot voor cello en contrabas , Klassieke muziek
Johann Baptist Vanhal  - Dubbelconcert voor cello,contrabas en orkest , Klassieke muziek
Mieczyslaw Weinberg  - Uit de sonate voor solo contrabas: Adagio en Allegretto , Klassieke muziek
Sofia Goebaidoelina  - Pantomime voor contrabas en piano , Klassieke muziek


Uitvoerenden: Rick Stotijn - contrabas
Pamela Smits - cello
Maarten den Hengst - piano

Meer Informatie


Visionaire Timbres 1926 Ensemble Lumaka

Zelhem
Cult. Centrum de Brink | zo. 26 feb. 2017 - 20:15 uur

Claude Debussy  - Première Rhapsodie , voor klarinet en ensemble
Eugene Goossens  - Suite op. 6
Gabriel Fauré  - Strijkkwartet in e-klein
Gabriel Pierné  - Variations libres et final , voor fluit, harp en strijktrio
Jan Ingenhoven  - Kammermusik in 5 Sätzen (1926) , voor klarinet en strijktrio
Leo Smit  - Trio (1926) , voor fluit, altviool en harp
Maurice Ravel  - Introduction et Allegro , voor harp, met fluit, klarinet en strijkkwartet


Uitvoerenden: Ensemble Lumaka - Jana Machalett, fluit Miriam Overlach, harp - Saskia Viersen, viool Diet Tilanus, viool - Martina Forni, altviool Olivier Paey, ...
Meer Informatie

Marc Albrecht dirigeert Brahms 3 en Denis Kozhukhin speelt Strauss

Amsterdam
Het Concert Gebouw: Grote Zaal | ma. 27 feb. 2017 - 20:15 uur

Fauré, R. Strauss, Brahms


Uitvoerenden: Nederlands Philharmonisch Orkest
Marc Albrecht
Denis Kozhukhin
Meer Informatie

Fazil Say & Nicolas Altstaedt

Amsterdam
Het Concert Gebouw: Kleine Zaal | ma. 27 feb. 2017 - 20:15 uur

Debussy, Say, Janácek, Sjostakovitsj


Uitvoerenden: Nicolas Altstaedt
Fazil Say
Meer Informatie

Danel Kwartet met Tsjaikovski

Amsterdam
Het Concert Gebouw: Kleine Zaal | wo. 01 mrt. 2017 - 20:15 uur

Borodin, M. Weinberg, Tsjaikovski


Uitvoerenden: Danel Kwartet
Meer Informatie

Oost-Europese meesters: Bartok, Ligeti, Prokofjev & Stravinsky

Amsterdam
Hervormd Lyceum (Brahmsstraat 7) | wo. 01 mrt. 2017 - 20:15 uur

Bartok  - Contrasten, Sonate voor viool solo
Igor Stravinky  - Three pieces for clarinet
Ligeti  - Dialogo en Capriccio voor solo cello
Prokofiev  - Vision Fugutives


Uitvoerenden: Heleen Oomen - klarinet
Joan Berkhemer - viool
Nadia David - cello
Lestari Scholtes - piano
Meer Informatie

Cross-linx Festival 2017

Eindhoven
Muziekgebouw Frits Philips | do. 02 mrt. 2017 - 17:00 uur

Programma wordt later bekend gemaakt




Tous les matins du monde

Utrecht
Muiden, Muiderslot | do. 02 mrt. 2017 - 20:15 uur

Marin Marais, Jean Baptiste Lully, Monsieur de Saint Colombe


Uitvoerenden: Valentin Tournet
Meer Informatie

Scherpdenkers: Adriaan Geuze en Huang Ruo

Amsterdam
Het Concert Gebouw: Kleine Zaal | do. 02 mrt. 2017 - 20:15 uur

J.L. Adams, Cage, Huang Ruo, Huang Ruo


Uitvoerenden: Adriaan Geuze
Asko|Schönberg
Huang Ruo
Meer Informatie

Sir John Eliot Gardiner en het Concertgebouworkest

Amsterdam
Het Concert Gebouw: Grote Zaal | do. 02 mrt. 2017 - 20:15 uur

Elgar, Mahler, Elgar


Uitvoerenden: Koninklijk Concertgebouworkest
Sir John Eliot Gardiner
Ann Hallenberg
Meer Informatie

Inventions: de creativiteit van Johann Sebastian Bach

Amsterdam
Splendor | do. 02 mrt. 2017 - 20:30 uur

Johann Sebastian Bach (1685 – 1750)  - Inventio nr 8
Pachelbell, Johann (1653 1703)  - Fuga in tono X
The Scroll Ensemble  - Interactieve improvisaties geïnspireerd door Bachs inventies


Uitvoerenden: The Scroll Ensemble - - - Dit unieke ensemble laat zich inspireren door de improvisatie sterren van vroeger (Mozart, Bach, Beethoven en anderen) en brengt daarmee de speelsheid van klassieke ...
Meer Informatie

Mozart Requiem & Krönungsmesse, Miserere Mei

Groningen
Martinikerk  | vr. 03 mrt. 2017 - 19:30 uur

Wolfgang Amadeus Mozart  - Exsultate Jubilate
Wolfgang Amadeus Mozart  - Krönungsmesse
Wolfgang Amadeus Mozart  - Miserere Mei
Wolfgang Amadeus Mozart  - Requiem


Uitvoerenden: VUL VOOR DE SPECIALE PRIJS DE ACTIECODE IN; BA55 - - The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands - Sopraan Olga Zinovieva - Countertenor Sytse Buwalda - Tenor Martinus Leusink - Bas Thilo Dahlmann ...
Meer Informatie

Adriaan Geuze

Eindhoven
Muziekgebouw Frits Philips | vr. 03 mrt. 2017 - 20:15 uur

Ruo, Huang  - nieuw werk (wereldpremière)
Ruo, Huang  - The Lost Garden: Concerto nr 2
John Adams  - The Light Within
John Cage  -  In a Landscape


Uitvoerenden: Asko|Schonberg, Huang Ruo dirigent
Meer Informatie


Gardiner dirigeert Mahler en Elgar bij het Concertgebouworkest

Amsterdam
Het Concert Gebouw: Grote Zaal | vr. 03 mrt. 2017 - 20:15 uur

Elgar, Mahler, Elgar


Uitvoerenden: Koninklijk Concertgebouworkest
Sir John Eliot Gardiner
Ann Hallenberg
Meer Informatie

Belcea Kwartet: Sjostakovitsj dichtbij

Amsterdam
Het Concert Gebouw: Kleine Zaal | vr. 03 mrt. 2017 - 20:15 uur

Sjostakovitsj, Schubert


Uitvoerenden: Belcea Kwartet
Meer Informatie

Toon meer concerten

© 
copyright Bonhof in the Garden en Human Content Mediaproducties